Απολύτης κωδικοποιητής τιμής 6FX2001-5SS12 6FX2 001-5SS12 6FX2001-5SS12
Τόπος καταγωγής Γερμανία
Μάρκα SIMENS
Πιστοποίηση CE ROHS
Αριθμό μοντέλου 6FX2001-5SS12
Λεπτομέρειες προϊόντος
Κατάσταση:
Νέα εργοστασιακή σφραγίδα (NFS)
Αρ.:
6FX2001-5SS12
Mfg:
SIMENS
Προέλευση:
Γερμανία
Καθαρό βάρος:
0,4 κιλά
Επισημαίνω:
απόλυτη a860-2150-v001
Απόλυτος κωδικοποιητής κινητήρα σερβοκινητήρα
κωδικοποιητής a860-2150-v001
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min
1 τεμ
Συσκευασία λεπτομέρειες
Αρχική συσκευασία
Χρόνος παράδοσης
0-3 ημέρες
Όροι πληρωμής
T/T, PayPal, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς
100 τεμάχια/ημέρα
Περιγραφή προϊόντος
Siemens 6FX2001-5SS12 Απολύτης κωδικοποιητής τιμής
Ακριβότητα Που Δεν Χρειάζεται Πρωτοβουλία
Τεχνικές προδιαγραφές
Παράμετρος Αξία
Τύπος κωδικοποιητή Απόλυτη, με μία στροφή
Απόφαση 13-bit (8.192 θέσεις/ανάσταση)
Διασύνδεση επικοινωνίας SSI (συγχρονισμένη σειριακή διεπαφή)
Πρόσθετη τάση 10 έως 30 VDC (ονομαστική 12V / 24V)
Μέγιστη ταχύτητα περιστροφής 15,000 RPM
Διάμετρος άξονα 10 χιλιοστά
Μέγεθος άξονα 20 χιλιοστά
Τύπος άξονα Στερεά
Τύπος φλάντζης Φαγγίκι ταινίας (φαγγίκος στερέωσης)
Συνδετήρας Αξιακή πρίζα M23
Ακριβότητα μέτρησης ±27 δευτερόλεπτα τόξου (±0,0074°)
Αξιολόγηση προστασίας Διάκριση IP67
Θέρμανση λειτουργίας -40°C έως +85°C
Καταγωγή Γερμανία
13-Bit Ανάλυση Τι σημαίνει στην πραγματικότητα στο πάτωμα του εργοστασίου
Για το πλαίσιο: σε ακτίνα 100 mm, ±27 τόξοι αντιστοιχούν σε μια γραμμική αβεβαιότητα θέσης περίπου ± 0,013 mm.Ρομποτικό έλεγχο αρθρώσεων, και εξοπλισμού συναρμολόγησης ακριβείας.
Σχεδιασμένο να Ζει Μέσα στην Αυτοματοποίηση της Siemens
  • SINUMERIKΣυστήματα CNC (συμπεριλαμβανομένων των 840D SL και των συναφών πλατφορμών)
  • ΣΙΝΑΜΙΚΑσυστήματα κίνησης (συνδεδεμένα μέσω αισθητήρων SMC ή SME)
  • ΣΙΜΟΤΙΟΝΣυστήματα ελέγχου κίνησης
  • ΣΙΜΑΤΙΚΗΠρογραμματιζόμενοι λογικοί ελεγκτές με τεχνολογικές μονάδες
IP67 και -40°C: Σοβαρές περιβαλλοντικές αξιολογήσεις
Φλέγγι λωρίδας, άξονα M23
Ο σχεδιασμός της φλάντζης λωρίδας (φλάντζης σύσφιξης) επιτρέπει την ασφαλή αξιωτική τοποθέτηση σε έναν άξονα χωρίς να απαιτείται ακριβής προσαρμογή ̇ ο κολάρος φλάντζης κρατά τον άξονα μηχανικά μόλις σφίξει.Σε συνδυασμό με τον στερεό άξονα 10 mm και τον άξονα προσανατολισμού συνδέσμου M23, το αποτύπωμα της εγκατάστασης είναι συμπαγές και η διαδρομή του καλωδίου απομακρύνεται καθαρά κατά μήκος του άξονα του άξονα, μειώνοντας τον κίνδυνο μόλυνσης του καλωδίου σε στενούς χώρους.