Αριθμό μοντέλου MR-J2S-200B
Λεπτομέρειες προϊόντος
Κατάσταση:
Νέα εργοστασιακή σφραγίδα (NFS)
Αρ.:
MR-J2S-200B
Προέλευση:
Ιαπωνία
Επισημαίνω:
mitsubishi fanuc servo drive
ΜΙΤΣΥΒΙΣΙ Σερβοκινητήρας
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min
1 τεμ
Συσκευασία λεπτομέρειες
Αρχική συσκευασία
Χρόνος παράδοσης
0-3 ημέρες
Όροι πληρωμής
T/T, Paypal, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς
100 τεμάχια/ημέρα
Περιγραφή προϊόντος
Mitsubishi MR-J2S-200B. MELSERVO J2S SSCNET Σερβο ενισχυτής 2kW, 10.5A, 200VAC, ενσωματωμένο δυναμικό φρένο, ανταπόκριση 550Hz, HC-SFS / HC-RFS
Σύνοψη
ΗMitsubishi MR-J2S-200Bείναι η παραλλαγή SSCNET 2kW της οικογένειας ενισχυτών σερβο MELSERVO J2S με το συμπέρασμα "-B" που την προσδιορίζει ως μονάδα κίνησης που ελέγχεται από δίκτυο λεωφορείου και όχι ως παραλλαγή εισόδου σιδηροδρομικής κίνησης "-A".
Για εφαρμογές όπως τα συστήματα πολλαπλών άξονων, οι συντονισμένες μηχανές επιλογής και τοποθέτησης ή τα συστήματα εκτύπωσης ή κοπής πολλαπλών κεφαλιών όπου η συγχρονισμός άξονων είναι η κύρια απαίτηση απόδοσης,η αρχιτεκτονική SSCNET είναι η φυσική λύση, και το MR-J2S-200B είναι ο ενισχυτής άξονα 2kW για αυτά τα σχέδια.
The 550Hz speed loop bandwidth figure reflects how quickly the drive can respond to velocity disturbances — a 550Hz response means the drive can correct a velocity error ten times faster than a conventional industrial drive, το οποίο επιτρέπει την στενή τοποθέτηση ενόψει των πραγματικών διαταραχών φορτίου.
Βασικές προδιαγραφές
Παράμετρος Αξία
Ονομαστική παραγωγή 2000W / 2kW
Κατηγοριοποιημένο ρεύμα 10.5Α
Τεχνολογία 200-230V AC (170-253V ανοχή)
Φάση Μονοφασική (2P) ή τριφασική (3P)
Συχνότητα εισόδου 50/60Hz (± 5%)
Μέθοδος ελέγχου Σινουσοειδής PWM / έλεγχος ρεύματος
Διασύνδεση δικτύου SSCNET μέσω CN1A/CN1B
Δυναμικό φρένο Ενσωματωμένο
Ψύξη Εξαναγκαστικός εξαερισμός
Ταχύτητα απόκρισης 550 Hz και άνω
Αξιολόγηση ΙΠ IP00
Εργασιακή θερμοκρασία 0 έως +55°C