Παναφλό 8015 FBK08T24H DC24V 0,17A 3Pin Φανατικός ψύκτης FBKO8T24H
Τόπος καταγωγής Ιαπωνία
Μάρκα OMRON
Πιστοποίηση CE ROHS
Αριθμό μοντέλου FBK08T24H
Λεπτομέρειες προϊόντος
Κατάσταση:
Νέα εργοστασιακή σφραγίδα (NFS)
Αρ.:
FBK08T24H
Προέλευση:
Ιαπωνία
Επισημαίνω:
Ψύκτρα θήκης Panaflo 80mm
24V DC ανεμιστήρας ψύξης