SDA12X25 Airtac Υπερ λεπτός αέρας Πνευματικός κύλινδρος SDA12X25B ολοκαίνουργιο σφραγισμένο
Τόπος καταγωγής Κίνα
Μάρκα Airtac
Αριθμό μοντέλου SDA12X25
Λεπτομέρειες προϊόντος
Όνομα προϊόντος:
Εξαιρετικά λεπτός πνευματικός κύλινδρος αέρα
Τύπος:
διπλής δράσης κύλινδρο
Αρ:
SDA12X25
Κατάσταση:
Νέο πρωτότυπο
Εγγύηση:
ένα έτος
Δομή:
Συμπαγής
Σειρά:
Συμπαγής κύλινδρος AirTAC SDA
Είναι μαγνητικό;:
Χωρίς Μαγνήτη
Επισημαίνω:
Σφραγισμένη φιάλη αέρα SDA12X25B
ανταλλακτικά αυτοματισμού αεριστικών κυλίνδρων
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min
1 τεμ
Τιμή
Συσκευασία λεπτομέρειες
αρχική συσκευασία
Χρόνος παράδοσης
2 ημέρες
Όροι πληρωμής
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς
100 τμχ την ημέρα
Περιγραφή προϊόντος
Airtac SDA12X25 Εξαιρετικά λεπτός πνευματικός κύλινδρος αέραΣυμπαγής Ακρίβεια, Μέγιστη Απόδοση
Επισκόπηση προϊόντος:
Τεχνικά Δεδομένα:
Παράμετρος Προδιαγραφή
Τύπος κυλίνδρου Εξαιρετικά λεπτός / Συμπαγής πνευματικός κύλινδρος
Μέγεθος εσωτερικής διαμέτρου 12 mm
Μήκος διαδρομής 25 mm
Πίεση λειτουργίας 0.1–0.9 MPa (14.5–130 PSI)
Μέγιστη ταχύτητα Έως 1.5 m/s (ρυθμιζόμενη ανάλογα με το φορτίο)
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C έως 70°C (-4°F έως 158°F)